Meissen figurin

Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN, figurin, porslin, Tyskland, 1800-tal, i form av musicerande rokokokvinna, polykromt bemålad, detaljer i guld, höjd ca 11 cm

Nagg

651502

2019-06-05