Gustaviansk stilbyrå
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, stomme med fanér i palisander, floral intarsiaderkor, med 2 lådor i sargen, beslag i patinerad mässing, ovanliggande skiva i sten, höjd ca 74 cm, yttermått ca 79x43 cm
CITES-intyg medföljer
Bruksslitage
651522
2019-06-05