Gustaviansk stilbyrå

Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, stomme med fanér i palisander, floral intarsiaderkor, med 2 lådor i sargen, beslag i patinerad mässing, ovanliggande skiva i sten, höjd ca 74 cm, yttermått ca 79x43 cm

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage

651522

2019-06-05