Ing

Ing
Ing
Ing
Ing
Ing
Ing

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID NILSSON (född 1945): (3) "Äntligen sommar", "Bränningar", "Höst på ?", signerade Ingrid Nilsson, olja på 16x22/ 16x16/ 16x16 cm

651528

2019-06-06