Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGRID NILSSON (född 1945): (3) "Äntligen sommar", "Bränningar", "Höst på ?", signerade Ingrid Nilsson, olja på 16x22/ 16x16/ 16x16 cm
651528
2019-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här