Ikoner
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEIKONER (2), 1700/1800-tal, motiv med bl a Gudsmodern, den ena med hänge och kedja, brons samt kopparlegering, ca 5,4x4,5 cm
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Bruks och åldersrelaterat slitage
651539
2019-06-08