Lars Norrman 4 st färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): 4 färglitografier, signerad Lars Norrman, numrerad XXI/XL,XXXIV/XL, HC samt 357/360 färglitografier, ca 75x55 cm

Lösa blad,

651563

2019-06-04