Lars Norrman, 3 färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): 3 färglitografier, signerad Lars Norrman samt HC, färglitografier,mått ca 37x55 cm

Lösa blad, mindre fläckar förekommer

651565

2019-06-04