Netsuke
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NETSUKE (6) 1900-talets första hälft, 1 i porslin, 3 skurna nötter, 1 "tärning" i ben samt 1 tuschstav, mått mellan ca 2,5-8 cm
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Smärre slitage
651578
2019-06-08