Netsuke

Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NETSUKE (6) 1900-talets första hälft, 1 i porslin, 3 skurna nötter, 1 "tärning" i ben samt 1 tuschstav, mått mellan ca 2,5-8 cm

Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem

Smärre slitage

651578

2019-06-08