Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyrfolkets hamn, Svenska Högarna", 1970, signerad roland S, 7/50, färglitografi, ca 28x40,5 cm

Läs mer

651580

2019-08-20