Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbåten" ("Morgonbåten från Husarö"), signerad roland S., provtryck, färglitografi, bildmått ca 29x44 cm

Läs mer

Med dediktation

651585

2019-08-20