Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båtsnack", signerad Roland S, 35/360, färglitografi, bildmått ca 42x26,5 cm

Läs mer

651591

2019-08-20