Roland Svensson
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båtsnack", signerad Roland S, 35/360, färglitografi, bildmått ca 42x26,5 cm
Läs mer
651591
2019-08-20