Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund" ("Natthamn"), signerad roland S, 292/360, färglitografi, bildmått ca 30x44 cm

Läs mer

651595

2019-08-20