Reseikon
2019-06-04
651602
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RESEIKON, Ryssland, 18/1900-tal, bemålad emalj, höjd 5,5 cm
slitage, sprickor, lagningar