Karaffer starkvinsglas 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFFER, 2 st, STARKVINSGLAS, 8 st, 1800-tal, graverad dekor, karaffernas höjd ca 25 resp glasens höjd 10-11 cm

Ett glas med kantnagg

651607

2019-06-05