Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrpada. Pelarberget" - Möja skärgård/Storskär, signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 20x30 cm

Läs mer

651612

2019-08-20