Lampetter, 1 par
Klubbat för:
11 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SPEGELLAMPETTER, rokokostil, 1 par, 1800-talets första hälft, fasettslipat glas, träskuren dekor, förgyllda, mått ca 53x25 resp 72 cm
Kuntoraportti
Saknar ljushållare
651615
Päivämäärä:
2019-06-04