Lampetter, 1 par

Lampetter, 1 par
Lampetter, 1 par
Lampetter, 1 par
Lampetter, 1 par
Lampetter, 1 par
Lampetter, 1 par
Lampetter, 1 par
Lampetter, 1 par
Lampetter, 1 par
Lampetter, 1 par

Klubbat för:

11 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SPEGELLAMPETTER, rokokostil, 1 par, 1800-talets första hälft, fasettslipat glas, träskuren dekor, förgyllda, mått ca 53x25 resp 72 cm

Kuntoraportti

Saknar ljushållare

651615

Päivämäärä:

2019-06-04