Erling Ärlingsson

Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Blomsterstilleben, Gouache, signerad EÄ, olja på papper, 48x31 cm

651618

2019-06-05