Roland Svensson
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintermöda", signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 29x39 cm
Läs mer
651626
2019-08-20