Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintermöda", signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 29x39 cm

Läs mer

651626

2019-08-20