Skrin skål mm Kina
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIN, med lock, CABARET, del av, SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, skrinets mått höjd ca 6,5, 18x9 cm, SKÅLAR, 2 st, Kina, 1800-tal, emalj, höjd ca 3 cm
Smärre glasyrnagg, smärre emaljbortfall
651629
2019-06-05