Skrin skål mm Kina

Skrin skål mm Kina
Skrin skål mm Kina
Skrin skål mm Kina
Skrin skål mm Kina
Skrin skål mm Kina
Skrin skål mm Kina
Skrin skål mm Kina
Skrin skål mm Kina
Skrin skål mm Kina
Skrin skål mm Kina

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, med lock, CABARET, del av, SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, skrinets mått höjd ca 6,5, 18x9 cm, SKÅLAR, 2 st, Kina, 1800-tal, emalj, höjd ca 3 cm

Smärre glasyrnagg, smärre emaljbortfall

651629

2019-06-05