Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn" ("Högsommarnatt"), signerad roland S, 79/285, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm

Läs mer

Gulnader

651635

2019-08-20