Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, Louis XVI stil, marmor, förgylld brons, urhus i form av kolonn, krönt av amor, höjd ca 37 cm, nyckel och pendel finns

Tavla med emaljskada

651637

2019-06-05