Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll / Kvällsljus, Stora Nassa", 1948, signerad roland S, 7/360, färglitografi, bildmått ca 43x40,5 cm

Läs mer

651640

2019-08-20