Roland Svensson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll / Kvällsljus, Stora Nassa", 1948, signerad roland S, 7/360, färglitografi, bildmått ca 43x40,5 cm
Läs mer
651640
2019-08-20