Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Bidevind", signerad roland S, 160/300, färglitografi, bildmått ca 35x42 cm

Läs mer

651650

2019-08-20