Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blackfriars Bridge London", signerad och daterad roland S 1953, blandteknik, ca 29,5x43,5 cm

Läs mer

651661

2019-08-20