Roland Svensson
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blackfriars Bridge London", signerad och daterad roland S 1953, blandteknik, ca 29,5x43,5 cm
Läs mer
651661
2019-08-20