Josef Frank, soffbord, Svenskt Tenn
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
13 000 SEK
JOSEF FRANK, "Diplomat", soffbord, Svenskt Tenn, mahogny, modellnummer 2073, kvadratisk skiva, ben med fotavslut, höjd 48, skivan 105 x105 cm
Bruksslitage, märken, blekt, smärre krackelyr i ytbehandling
651664
2019-06-13