Josef Frank, soffbord, Svenskt Tenn

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

JOSEF FRANK, "Diplomat", soffbord, Svenskt Tenn, mahogny, modellnummer 2073, kvadratisk skiva, ben med fotavslut, höjd 48, skivan 105 x105 cm

Bruksslitage, märken, blekt, smärre krackelyr i ytbehandling

651664

2019-06-13