Dosor och tedosa

Dosor och tedosa
Dosor och tedosa
Dosor och tedosa
Dosor och tedosa
Dosor och tedosa
Dosor och tedosa
Dosor och tedosa
Dosor och tedosa
Dosor och tedosa
Dosor och tedosa
Dosor och tedosa
Dosor och tedosa

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

DOSOR, 3 st., TEDOSA, porslin, 17/1800-tal, en dosa i emalj, höjd 3-11 cm

Slitage, tedosans lock lagat, lösa montering

651669

2019-06-05