Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSA, mässing, rokoko, 1700-tal, lock med graverad dekor av djur, daterad 1768, höjd 6,5, 12x9 cm
Slitage, bristning
651670
2019-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här