Dosa rokoko

Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko
Dosa rokoko

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, mässing, rokoko, 1700-tal, lock med graverad dekor av djur, daterad 1768, höjd 6,5, 12x9 cm

Slitage, bristning

651670

2019-06-05