Nils Möllerberg

Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg
Nils Möllerberg

Klubbat för:

13 000 SEK

5 000 SEK

NILS MÖLLERBERG (1892-1954): Flickhuvud byst, signerad och daterad N Möllenberg 1930, brons, höjd 34 cm

651671

2019-06-05