Parmattor Kashan

Parmattor Kashan
Parmattor Kashan
Parmattor Kashan
Parmattor Kashan

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTALISKA PARMATTOR, 1 par, old/semiantika, Kashan, ca 200x142 cm

Tema orientaliska mattor

Slitage, mindre skador

651673

2019-06-09