Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", 1985, signerad roland S, 168/350, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm

Läs mer

651676

2019-08-20