Matgrupp i valnöt
2019-06-05
651677
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATGRUPP, 1970-tal, valnöt, 7 delar, bestående av 1 matbord samt 6 stolar, sitthöjd stolar ca 45, matbordets höjd ca 77, diameter ca 110, medföljer 2 iläggsskivor á 50 cm
Smärre slitage, fläckar på textil