Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BÄGARE, POKALER, BESTICK, SERVETTRINGAR, 1900-tal, silvervikt ca 2100 g

Slitage, bucklor, gravyr

651678

2019-06-05