Nils Dardel

Nils Dardel
Nils Dardel
Nils Dardel
Nils Dardel
Nils Dardel
Nils Dardel
Nils Dardel
Nils Dardel

Klubbat för:

20 000 SEK

25 000 SEK

NILS DARDEL (1888-1943): Två flickor, signerad och daterad 1936, akvarell på papper, bildmått ca 37x47 cm

651692

2019-06-05