Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Höstlandskap med jordbrukare och hästkärra, signerad och daterad Olle Nordberg -49, olja på pannå, 36,5 x 56,5 cm

PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägares föräldrar

651693

2019-06-05