Olle Nordberg oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Höstlandskap med jordbrukare och hästkärra, signerad och daterad Olle Nordberg -49, olja på pannå, 36,5 x 56,5 cm
PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägares föräldrar
651693
2019-06-05