Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986):Papegojan och familjen, signerad och daterad Olle Nordberg -67, olja på pannå, ca 19 x 21 cm

PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägares föräldrar

651695

2019-06-05