Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst, Storskärgårn" (Stora Nassa), signerad roland S, 65/160, färglitografi, bildmått ca 36x55 cm

Läs mer

Gulnader

651696

2019-08-20