Torsten Palm

Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TORSTEN PALM (1885-1934): Eka, signerad T.P, olja på pannå, 24x33 cm

Kuntoraportti

651703

Päivämäärä:

2019-06-05