Torsten Palm
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TORSTEN PALM (1885-1934): Eka, signerad T.P, olja på pannå, 24x33 cm
Kuntoraportti
651703
Päivämäärä:
2019-06-05