Torsten Palm oljemålning

Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

3 000 SEK

TORSTEN PALM (1885-1934): Motiv från Hägersten, signerad, olja på pannå, ca 37,5x46 cm

651712

2019-06-05