Fåtölj Seventy 10 year limited edition 043/100

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JONAS IHREBORN, fåtölj, "Seventy 10 Year Limited Edition 2008-2018" upplaga om 100 st, varav denna numrerad 043/100, stomme i rostfärgad metall, kvadrat underrede, naturfärgat kanvastyg i rygg och sits, löstagbara plymåer, ryggplymå med fyllning av fjäder/polyeter, sittplymån med inbyggda resårfjädrar, klädsel i obehandlat naturfärgat läder, etikettmärkt, sitthöjd ca 45, bredd 66, djup 88 cm

Medföljer Folder, signerad Jonas Ihreborn

Obetydligt slitage

651714

2019-06-05