Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Antegubbens stuga - Storskärgårn", signerad roland S, p.t. 1981, färglitografi, ca 24x20,5 cm

Läs mer

651722

2019-08-20