Väinö Kamppuri oljemålning

Väinö Kamppuri oljemålning
Väinö Kamppuri oljemålning
Väinö Kamppuri oljemålning
Väinö Kamppuri oljemålning
Väinö Kamppuri oljemålning
Väinö Kamppuri oljemålning
Väinö Kamppuri oljemålning
Väinö Kamppuri oljemålning

Såld för:

800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

VÄINÖ KAMPPURI (1891-1972) Den gamla kvarnen i Vihovuori, signerad samt daterad -34, olja på pannå, 48x51 cm

651727

2019-12-04