Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-tal, ådringsmålat, med låda, invändigt med hylla, höjd ca 59, 55x29 cm, nyckel finns

Slitage

651729

2019-06-07