Lokomobil 1900-talets början
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LOKOMOBIL, 1900-talets början, liggande panna med friliggande dubbelverkande cylinder, urkopplingsbar framdrift, ställbara framhjul med ratt, höjd ca 35, längd 56 cm
Lagningar, brännare saknas, ej funktionstestad, slitage
651732
2019-06-07