Lokomobil 1900-talets början

Lokomobil 1900-talets början
Lokomobil 1900-talets början
Lokomobil 1900-talets början
Lokomobil 1900-talets början
Lokomobil 1900-talets början
Lokomobil 1900-talets början
Lokomobil 1900-talets början
Lokomobil 1900-talets början
Lokomobil 1900-talets början
Lokomobil 1900-talets början
Lokomobil 1900-talets början
Lokomobil 1900-talets början

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOKOMOBIL, 1900-talets början, liggande panna med friliggande dubbelverkande cylinder, urkopplingsbar framdrift, ställbara framhjul med ratt, höjd ca 35, längd 56 cm

Lagningar, brännare saknas, ej funktionstestad, slitage

651732

2019-06-07