Matta/Väggbonad monogramsignerad GBJ

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA/VÄGGBONAD, rölakan, monogramsignerad GBJ, ca 102x100 cm

Mindre bruksslitage

651735

2019-06-16