Klubbat för:
5 000 SEK
3 000 SEK
GIOVANNI FRANCESCO ROMANELLI, kopia efter, 18/1900-tal, "The Cumean Sybil", ´VT NON CONFVN/DAR´ (on the book), olja på duk, ca 64,5x51 cm
Tryckmärken, mindre dukreva
651747
2019-06-05