Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD med tre lådor i sargen, gustaviansk stil, mässningslister, 1900-tal, höjd ca 75, 100 x 84 cm

Senare bemålning, slitage.

651752

2019-06-06