Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD med tre lådor i sargen, gustaviansk stil, mässningslister, 1900-tal, höjd ca 75, 100 x 84 cm
Senare bemålning, slitage.
651752
2019-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här