Jerzy Luczak-Szewczyk

Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JERZY LUCZAK-SZEWCZYK, (1923-1975), "Femina", olja på duk, signerad och daterad 1970, ca 135x100 cm.

651760

2019-06-06